XIV. Paksi Ki Mit Tud - Díjazottak
Legfrissebb

- Összefoglaló, 2021. január 19.

- Bölcsőde és óvoda alapkőletétele Gerjenben

- Az Atomenergia Hivatal évindító sajtótájékoztatója

- Összefoglaló, 2021. január 18.

- Összefoglaló, 2021. január 15.

- Összefoglaló, 2021. január 14.

- Még lehet jelentkezni a Paks II. Akadémiára

- Összefoglaló, 2021. január 13.

- Összefoglaló, 2021. január 12.

- Összefoglaló, 2021. január 11.

- Már elérhető a Településképi Arculati Kézikönyv

- Fodor-Szurovszki Tünde Paks új főkertésze

Atomenergia
Paks
Közélet
Kultúra
Sport

XIV. Paksi Ki Mit Tud - Díjazottak

2018. november 18. 10:49:40  nyomtatási kép

(PAKS-PRESS) Paks, 2018. november 18., vasárnap – Közel száz résztvevővel tartották meg a XIV. Paksi Ki Mit Tud rendezvényét szombaton. A Csengey Dénes Kulturális Központ közleménye alapján az alábbiakban, közzétesszük a kategória győztesek névsorát:

 

KI MIT TUD? PAKS, 2018.

ÉNEK-NÉPDAL KATEGÓRIA

ARANY MINŐSÍTÉS:

Mészáros Mónika, Nemes Tímea, Szilágyi Nóra és Nemes Tímea

 

EZÜST MINŐSÍTÉS:

Szucsán Etelka Sára és Volf Nóra

 

BRONZ MINŐSÍTÉS:

Novák Eszter és Mészáros Mónika

 

KÜLÖNDÍJ:

Kovács Fanni

VERS- ÉS PRÓZAMONDÁS KATEGÓRIA, ALSÓ TAGOZATOS KORCSOPORT

 

ARANY MINŐSÍTÉS:

Halasi Lőrinc, Frei Márton, Reményi Réka

 

EZÜST MINŐSÍTÉS:

Tornai József András, Kerékgyártó Viktória, Horváth Boglárka

 

BRONZ MINŐSÍTÉS:

Kollár Barka Mária, Feil Sarolta, Kenyeres Máté, Farkas Rege Napsugár, Kocsis Kata

 

MESEMONDÁS KATEGÓRIA, ALSÓ TAGOZATOS KORCSOPORT

 

ARANY MINŐSÍTÉS:

Füller Borsika Dóra, Varga Léna

 

EZÜST MINŐSÍTÉS:

Hánka Dávid

 

BRONZ MINŐSÍTÉS:

Kövesdi Kata, Reményi Réka


VERS- ÉS PRÓZAMONDÁS KATEGÓRIA, FELSŐ TAGOZATOS KORCSOPORT

 

ARANY MINŐSÍTÉS:

Föglein Liza Kató, Varga Panna

 

EZÜST MINŐSÍTÉS:

Görcsös Ákos

 

BRONZ MINŐSÍTÉS:

Tóth Róbert, Dicső Botond

 


VERS- ÉS PRÓZAMONDÁS KATEGÓRIA, KÖZÉPISKOLÁS KORCSOPORT

 

ARANY MINŐSÍTÉS:

Krémer Franciska, Sili Gergő

 

EZÜST MINŐSÍTÉS:

Szucsán Etelka Sára, Hordós Kíra

 

BRONZ MINŐSÍTÉS:

Németh Aletta, Lajter Laura

 

KÜLÖNDÍJ:

Krémer Franciska, Korsós Gergő Zoltán 

 


TÁNC KATEGÓRIA

 

ARANY MINŐSÍTÉS:

Wesley-Da-Capo Alapfokú Művészeti Iskola: „Kezed s kezem közé”

Tehetség Művészeti Iskola Tehetség Táncműhelye: „Hajdúsági pillanatok”

Kocsmár Regina Sára: „egyéni twirling”

 

EZÜST MINŐSÍTÉS:

Dunaszentgyörgyi Vadrózsa Népi Együttes: „Bogyiszlói táncok”

Pro Artis Alapfokú Művészeti Iskola Táncművészeti Tanszak 6. évfolyam:

„Imádság”

Balogh Patrik és Budi Letícia: „Felső-Maros menti táncok”

 

BRONZ MINŐSÍTÉS:

Bátai Vadvirág Cigány Hagyományőrző Tánccsoport: „Borsodi-Szatmári, Felső Maros menti cigány táncok”

Zsigec Musical: „A tíz perc” (Légy jó mindhalálig)

Cseke Borbála: „Say something” - szóló moderntánc

 

KÜLÖNDÍJ:

Paksi Twirling és Botforgató KSE: Világítóbotos tánc

Pro Artis Alapfokú Művészeti Iskola Táncművészeti Tanszak 3. évfolyam „Tavasz”

 


ÉNEK-KÖNNYŰZENEI KATEGÓRIA

 

ARANY MINŐSÍTÉS:

Kovács Aliz, Büttl Márton, Kiss Virág Gabriella, Klementisz Kitti

 

EZÜST MINŐSÍTÉS:

Csillag Eleanor, Tass Gergő, Csákvári Nikolett

 

BRONZ MINŐSÍTÉS:

Puskás Zsombor, Lengyel Panna, Papp Kamilla Réka

 

KÜLÖNDÍJ:

Rikk Róbert, Tóbi Boróka, Gebhardt Bence. +++

x

Paksi Atomerőmű